Zabiegi dla mężczyzn

Zabiegi aparaturowe

Zabieg polega na głębokim rozgrzaniu tkanek poprzez masaż próżniowy wraz z falą radiową. Dodatkową ulgę bolącym mięśniom przynosi stymulacja laserem IR. Dzięki poddaniu się tego rodzaju masażowi dużo szybciej odzyskujemy sprawność fizyczną, mięśnie rozluźniają się i regenerują. Doskonała terapia po przetrenowaniu. Wystarczy 15 minutowy masaż, aby poczuć ogromną ulgę.

Manicure biologiczny dla Mężczyzny

Manicure biologiczny obejmuje pielęgnację dłoni i paznokci bez użycia ostrych narzędzi (wycinania skórek) wraz z wypolerowaniem płytki paznokciowej.

Manicure japoński dla Mężczyzny

Zabieg polega na wzmocnieniu i uszczelnieniu płytki paznokcia oraz wzbogaceniu jej w składniki mineralne. Jest to  idealny zabieg  dla osób o łamliwych, kruchych i rozdwajających się paznokciach. Do zabiegu użyte są preparaty zawierające witaminy A i E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia, a następnie zabezpieczeniu jej poprzez wtarcie odpowiedniego pudru, który uniemożliwi wypłukanie odżywczych składników przez około 2 tygodnie.

Manicure SPA by OPI

Zabieg odżywczy na dłonie polega na aromatycznej kąpieli dłoni, wykonaniu specjalnego peelingu, po którym nakładana jest na dłonie maseczka odżywcza. Zabieg kończymy masażem i nałożeniem kremu odżywczego oraz preparatu rozjaśniającego skórę. Efekt gładkiej, wypielęgnowanej skóry utrzymuje się przez kilka dni.

Relaksacyjny masaż dłoni

Masaż dłoni doskonale poprawia samopoczucie, rozluźniając i kojąc nerwy oraz usprawnia naturalne procesy zachodzące w skórze dłoni. Działa również odmładzająco.

Pedicure kosmetyczny dla mężczyzn

Zabieg pedicure poprawia wygląd naturalnej płytki paznokcia i skóry stóp. Polega on na skróceniu płytki w linii prostej tak, aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko wrastania paznokci w tkanki miękkie. Narośnięte na płytkę skórki usuwamy cążkami. Zrogowaciały naskórek na stopach ścieramy profesjonalną frezarką firmy Marathon. Stosujemy wyrównujący peeling i balsam odpowiednio dobrany do potrzeb danej stopy.

Pedicure kwasowy – Cellu PEEL

Nowością w naszym gabinecie jest pedicure kwasowy. Jest to klasyczny pedicure rozszerzony o etap nałożenia preparatu zmiękczającego twardy, zrogowaciały naskórek na stopach. Po zabiegu skóra jest gładka i miękka. Zabieg nie obejmuje opracowania płytki paznokciowej. Zabieg polecany jako wzmocnienie Pedicure kosmetycznego.

Pedicure Spa OPI

Zabieg odżywczy na stopy polegający na aromatycznej kąpieli z dodatkiem soli zmiękczającej, wykonaniu specjalnego peelingu, po którym nakładana jest na stopy maseczka odżywcza. Zabieg kończymy masażem i nałożeniem kremu odżywczego.foto główne zabiegi dla mężczyzn