Icoone laser


Icoone – głęboki masaż podciśnieniowy


Chcesz skutecznie zadbać o swoje ciało? Masz dość żmudnej walki z cellulitem i obrzękami? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco – Icoone to rozwiązanie idealne dla Ciebie. Przedstawiamy technologię, dzięki której Twoje ciało odzyska dawną jędrność!


Czym jest Icoone?


Icoone to nic innego jak rodzaj masażu podciśnieniowego, który wykorzystuje technologię Roboderm. W trakcie zabiegu powierzchnia Twojej skóry jest masowana przy użyciu specjalnych głowic masujących, które dzięki licznym otworom na ich powierzchni tworzą Multi Mikrostymulację. Co za tym idzie, Icoone dogłębne działa na skórę bez narażania jej na rozciąganie i urazy.


Z myślą o pięknej sylwetce


Icoone to sposób na piękne ciało bez względu na wiek i kondycję skóry. Dzięki temu masażowi zyskujesz szansę pozbycia się cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej, zredukowania obrzęków limfatycznych oraz wymodelowania sylwetki na miarę Twoich oczekiwań. Co więcej, mogą z niego korzystać nawet kobiety w ciąży. Icoone to masaż, który sprawi, że Twoja skóra będzie gładka i napięta. Sprawdzi się również doskonale w terapii blizn i rozstępów.


Wskazania:


  ·   aby skóra pozostawała gładka i napięta,
  ·   przy bliznach i rozstępach,
  ·   dla przywrócenia jędrności skóry i biustu,
  ·   redukcja obrzęków,
  ·   chęć wymodelowania sylwetki.


Przeciwwskazania:


  ·   w trakcie antybiotykoterapii,
  ·   w czasie przeziębienia,
  ·   jeśli w danym okresie stwierdzono aktywną chorobę bakteryjną, wirusową lub grzybiczną,
  ·   istnieje skaleczenie w obszarze zabiegowym.


Przebieg zabiegu


Cały proces rozpoczynamy od konsultacji ze specjalistą, który dobierze odpowiedni dla Ciebie program. W trakcie masażu zostajesz ubrany w specjalny kombinezon, dzięki czemu proces jest w pełni higieniczny. Następnie kosmetolog wybiera odpowiednią głowicę, w zależności od obszaru nad którym będzie pracował. Rozpoczyna się masaż. Specjalista wykonuje odpowiednią sekwencję ruchów. Czas trwania podstawowego zabiegu to około 40 minut. Na cały proces składa się masaż bazowy całego ciała oraz 2 focusy, czyli zabiegi koncentrujące się na określonej części ciała, np. na brzuchu, łydkach lub pośladkach. W trakcie jednego zabiegu Icoone możesz wybrać maksymalnie 5 focusów.

Aby zabieg przyniósł jak najlepsze rezultaty, zalecamy wdrożenie aktywności fizycznej oraz odpowiednie nawodnienie organizmu.

Zabieg Icoone nie wyklucza Cię z codziennych aktywności. Po jego wykonaniu możesz normalnie funkcjonować.


Kiedy zauważysz pierwsze efekty?


Żeby zabieg Icoone przyniósł oczekiwane rezultaty najlepiej wykonać serię 10-ciu zabiegów, w tym każdy w odstępie 2-4 dni od poprzedniego. Aby efekt utrzymał się na długo, rekomendujemy zabiegi przypominające do 2 razy w miesiącu.foto główne icoone laser